Järjestö
Täältä löydät kaikki etsimäsi yhteystiedot, säännöt, pöytäkirjat
ja muut tärkeät lomakkeet
Johtokunta
Nämä henkilöt ovat vastuussa järjestön arkipäiväisten asioiden hoidosta. Asiastasi riippuen voit olla yhteydessä heihin suoraan tai koko johtokuntaan yhteisesti:

Sähköposti: sampsa-johtis@helsinki.fi
Postiosoite:
Talonpojantie 13 pk
00790 Helsinki
Juho Komulainen
Puheenjohtaja
juho.komulainen@helsinki.fi
050 353 8597
Minna Niiranen
Taloudenhoitaja
minna.m.niiranen@helsinki.fi
Tanja Heikkinen
Sihteeri
tanja.e.heikkinen@helsinki.fi
Vikke Schildt
Isäntä - varapuheenjohtaja
vikke.schildt@helsinki.fi
Reetta Keisalmi
Emäntä
reetta.keisalmi@helsinki.fi
Tuure Pesola
Fuksivastaava
tuure.pesola@helsinki.fi
Sanna Luostarinen
Kulttuuri- ja urheiluvastaava
sanna.p.luostarinen@helsinki.fi
Aino Sallinen
Tiedottaja
aino.sallinen@helsinki.fi
Taru Luomajärvi
Opinto- ja kansainvälisyysvastaava
taru.luomajärvi@helsinki.fi

Toimihenkilöt
Nämä henkilöt hoitavat Sampsassa omaa vastuualuettaan ja heihin voi olla yhteydessä, jos aiheeseen liittyen tulee huomioita tai kysyttävää.
Ida Simola
Sampsa-lehden päätoimittaja
ida.w.simola@helsinki.fi

Sampsa-lehti on yhdistyksen virallinen lehti, joka ilmestyy neljä kertaa vuodessa. Lehden levikki on noin 600kpl
Kasimir Kokkonen
Maatiaisen päätoimittaja
kasimir.kokkonen@helsinki.fi

Maatiainen on Sampsan viihdelehti, jonka toimituksesta päätoimittaja vastaa yhdessä toimituskunnan kanssa.
Erik Lovén
Sampsan ilmoitusvastaava
erik.loven@helsinki.fi

Erik hoitaa Sampsan mainosten myynnin ja kontaktoinnin yrityksiin. Mikäli haluat yrityksellesi näkyvyyttä esimerkiksi Sampsa-lehdessä, on hän oikea ihminen ottaa yhteyttä.

Säännöt
Sampsan viralliset säännöt täydentyvät useilla eri ohjesäännöillä. Kysy säännöistä ja käytännöistä lisää puheenjohtajalta tai sihteeriltä.

Pöytäkirjat
Yleiskokousten pöytäkirjat löydät omalta sivultaan. Johtokunnan kokousten pöytäkirjoja pääset tarkastelemaan ottamalla yhteyttä sihteeriin.

Lomakkeet